Katecheza dla dorosłych

Katecheza pierwsza: „Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego". Katechezę przygotował ks. Włodzimierz Skoczny.

Katecheza druga: "Wierzę w Stworzyciela nieba i ziemi...". Katechezę przygotował ks. prof. dr hab. Jan Orzeszyna.

Katecheza trzecia: "Wierzę w Jezusa Chrystusa, Syna Jego Jedynego, Pana naszego...". Katechezę przygotował ks. Stanisław Kołakowski.

Katecheza czwarta: "który się począł z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Panny...". Katechezę przygotował ks. Andrzej Nackowski.

Katecheza piąta: "umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion..". Katechezę przygotował ks. Piotr Madeja.

Katecheza szósta: "Zstąpił do piekieł; trzeciego dnia zmartwychwstał". Katechezę przygotował ks. Paweł Paś.

Katecheza siódma: "Wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga...". Katechezę przygotował ks. Paweł Górka.

Katecheza ósma: "...stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych". Katechezę przygotował ks. Szczepan Tomala.

Katecheza dziewiąta: "Wierzę w Ducha Świętego…". Katechezę przygotował ks. Michał Knapik.

Katecheza dziesiąta: "Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół". Katechezę przygotował ks. dr Paweł Pielka.

Katecheza jedenasta: "Wierzę ... w grzechów odpuszczenie ..." Katechezę przygotował ks. Andrzej Żuławiński.

Katecheza dwunasta: "wierzę w obcowanie świętych, zmartwychwstanie ciała i żywot wieczny" Katechezę przygotował ks. Rafał Mosoń.

I katecheza o Chrzcie św.: Chrzest to zanurzenie w Boga Katechezę przygotował ks. dr Włodzimierz Skoczny.

II katecheza o Chrzcie św.: Zanurzeni w Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa Katechezę przygotował ks. dr Włodzimierz Skoczny.

III katecheza o Chrzcie św.: Odwrócona pedagogika Boga Katechezę przygotował ks. dr Włodzimierz Skoczny.

IV katecheza o Chrzcie św.: Chrzest włącza w Kościół ? "Kościół Boży przyjmuje was z wielka radością..." Katechezę przygotował ks. dr Włodzimierz Skoczny.

V katecheza o Chrzcie św.: Chrzest jako Dar i Tajemnica - bogata rzeczywistość chrztu Katechezę przygotował ks. dr Włodzimierz Skoczny.